Genel bilgi
| Yıl | 2010 - 2012 |
| Marka | BMW |
| Motor | 28i xDrive 3.0 AT (258 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | X3 II (F25) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4648 mm |
| Genişlik | 1881 mm |
| Yükseklik | 1661 mm |
| Dingil açıklığı | 2810 |
| Ağırlık | 1661 kg |
| maksimum genişlik | 2350 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 1600 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 2996 |
| Motor kw | 189 kw |
| Motor hp | 253 hp |
| dönme momenti | 189 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 85 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 67 liters |
| Eko standart | EURO V |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/50 R18 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 230 km/h |
| Hızlanma | 6.7 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |