Genel bilgi
| Yıl | 1999 - 2003 |
| Marka | BMW |
| Motor | 4.4 AT (286 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | X5 I (E53) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4667 mm |
| Genişlik | 1872 mm |
| Yükseklik | 1707 mm |
| Dingil açıklığı | 2820 |
| Ağırlık | 1707 kg |
| maksimum genişlik | 2650 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 1550 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 4398 |
| Motor kw | 210 kw |
| Motor hp | 281 hp |
| dönme momenti | 210 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 92 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 93 liters |
| Eko standart | EURO IV |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/65R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 230 km/h |
| Hızlanma | 7.5 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce