Genel bilgi
| Yıl | 2001 - 2003 |
| Marka | BMW |
| Motor | 4.6 AT (347 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | X5 I (E53) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4667 mm |
| Genişlik | 1872 mm |
| Yükseklik | 1707 mm |
| Dingil açıklığı | 2820 |
| Ağırlık | 1707 kg |
| maksimum genişlik | 2685 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 1550 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 4619 |
| Motor kw | 254 kw |
| Motor hp | 340 hp |
| dönme momenti | 254 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 93 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 93 liters |
| Eko standart | EURO IV |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 275/40 R20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 240 km/h |
| Hızlanma | 6.5 s |
| Yakıt kasabası | 21 l/100km |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce