Genel bilgi
| Yıl | 2010 - 2013 |
| Marka | BMW |
| Motor | 50i 4.4 AT (407 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | X5 II (E70) Facelift |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4857 mm |
| Genişlik | 2197 mm |
| Yükseklik | 1776 mm |
| Dingil açıklığı | 2933 |
| Ağırlık | 1776 kg |
| maksimum genişlik | 2870 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 1750 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 4395 |
| Motor kw | 298 kw |
| Motor hp | 399 hp |
| dönme momenti | 298 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 88,3 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 85 liters |
| Eko standart | EURO V |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 255/55 R19 |
| Tekerlekler | 9Jx19 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 240 km/h |
| Hızlanma | 5.5 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce