Genel bilgi
| Yıl | 2011 - 2013 |
| Marka | BMW |
| Motor | M50d 3.0d AT (381 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | X5 II (E70) Facelift |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4857 mm |
| Genişlik | 2197 mm |
| Yükseklik | 1776 mm |
| Dingil açıklığı | 2933 |
| Ağırlık | 1776 kg |
| maksimum genişlik | 2830 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 1750 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 2993 |
| Motor kw | 279 kw |
| Motor hp | 374 hp |
| dönme momenti | 279 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 84 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 85 liters |
| Eko standart | EURO V |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 255/55 R19 |
| Tekerlekler | 9Jx19 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 5.4 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |