Genel bilgi
| Yıl | 2009 - - |
| Marka | BMW |
| Motor | 2.5 (204 HP) sDrive23i |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | Z4 (E89) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4239 mm |
| Genişlik | 1790 mm |
| Yükseklik | 1291 mm |
| Dingil açıklığı | 2496 |
| Ağırlık | 1291 kg |
| maksimum genişlik | 1735 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2497 |
| Motor kw | 150 kw |
| Motor hp | 201 hp |
| dönme momenti | 150 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 82,0 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 55 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/45 R17 |
| Tekerlekler | 8J X 17 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 242 km/h |
| Hızlanma | 6.6 s |
| Yakıt kasabası | 12.4 l/100km |
| Yakıt yol | 6.2 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 8.5 l/100km |