Genel bilgi
| Yıl | 2013 - |
| Marka | Cadillac |
| Motor | 3.6 AT (325 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | CTS III |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4966 mm |
| Genişlik | 1833 mm |
| Yükseklik | 1454 mm |
| Dingil açıklığı | 2910 |
| Ağırlık | 1454 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | 388 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 3564 |
| Motor kw | 238 kw |
| Motor hp | 319 hp |
| dönme momenti | 238 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 72 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |