Genel bilgi
| Yıl | 1999 - 2006 |
| Marka | Cadillac |
| Motor | 4.6 i V8 32V DHS (279 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | DE Ville (EL12) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5258 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Dingil açıklığı | 2929 |
| Ağırlık | 1440 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4565 |
| Motor kw | 205 kw |
| Motor hp | 275 hp |
| dönme momenti | 205 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 93 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/60 R16 |
| Tekerlekler | 7J x 16 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 180 km/h |
| Hızlanma | 7.6 s |
| Yakıt kasabası | 13.1 l/100km |
| Yakıt yol | 8.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 10.7 l/100km |