Genel bilgi
| Yıl | 1979 - 1985 |
| Marka | Cadillac |
| Motor | 5.7D V8 (105 Hp) |
| Vücut tipi | - |
| model | Eldorado VI |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5200 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1380 mm |
| Dingil açıklığı | 2900 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5700 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hp | 103 hp |
| dönme momenti | 77 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Diesel |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |