Genel bilgi
| Yıl | 1986 - 1988 |
| Marka | Cadillac |
| Motor | 4.1 V8 (170 Hp) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | Eldorado VII |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4860 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1360 mm |
| Dingil açıklığı | 2700 |
| Ağırlık | 1360 kg |
| maksimum genişlik | 1680 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4080 |
| Motor kw | 125 kw |
| Motor hp | 168 hp |
| dönme momenti | 125 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 76 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 175 km/h |
| Hızlanma | 9.6 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 11 l/100km |