Genel bilgi
| Yıl | 1998 - 2002 |
| Marka | Cadillac |
| Motor | 5.8 (258 HP) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | Escalade I |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5116 mm |
| Genişlik | 1956 mm |
| Yükseklik | 1905 mm |
| Dingil açıklığı | 2985 |
| Ağırlık | 1905 kg |
| maksimum genişlik | 2605 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5733 |
| Motor kw | 189 kw |
| Motor hp | 253 hp |
| dönme momenti | 189 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 101 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 114 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | P265/70R16 |
| Tekerlekler | 7J x 16 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 177 km/h |
| Hızlanma | 10 s |
| Yakıt kasabası | 18.1 l/100km |
| Yakıt yol | 14.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |