Genel bilgi
| Yıl | 2003 - - |
| Marka | Cadillac |
| Motor | 5.3 i V8 RWD (299 HP) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | Escalade II |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 8 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5052 mm |
| Genişlik | 2004 mm |
| Yükseklik | 1885 mm |
| Dingil açıklığı | 2946 |
| Ağırlık | 1885 kg |
| maksimum genişlik | 3084 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5328 |
| Motor kw | 219 kw |
| Motor hp | 293 hp |
| dönme momenti | 219 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 96 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 98 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 265/70 R17 |
| Tekerlekler | 7.5J x 17 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 177 km/h |
| Hızlanma | 8 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |