Genel bilgi
| Yıl | 1980 - 1981 |
| Marka | Cadillac |
| Motor | 6.0i V8 (145HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Seville II |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5202 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1379 mm |
| Dingil açıklığı | 2896 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5967 |
| Motor kw | 106 kw |
| Motor hp | 142 hp |
| dönme momenti | 106 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 101,6 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 4 |
| Yakıt | - |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |