Genel bilgi
| Yıl | 2011 - - |
| Marka | Ferrari |
| Motor | 6.3T V12 (740Hp) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | F12berlineta |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4618 mm |
| Genişlik | 1942 mm |
| Yükseklik | 1273 mm |
| Dingil açıklığı | - |
| Ağırlık | 1273 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 6262 |
| Motor kw | 543 kw |
| Motor hp | 728 hp |
| dönme momenti | 543 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 255/35 ZR20 - 315/35 ZR20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 340 km/h |
| Hızlanma | 3.1 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce