Genel bilgi
| Yıl | 1995 - 1999 |
| Marka | GMC |
| Motor | 6.5 i V8 TD (173 HP) |
| Vücut tipi | SUV |
| model | Suburban (GMT400) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 9 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5588 mm |
| Genişlik | 1948 mm |
| Yükseklik | 1826 mm |
| Dingil açıklığı | 3340 |
| Ağırlık | 1826 kg |
| maksimum genişlik | 3901 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 6466 |
| Motor kw | 127 kw |
| Motor hp | 170 hp |
| dönme momenti | 127 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Diesel |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 103 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 159 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/75 R16 T |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 160 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce