Genel bilgi
| Yıl | 2001 - 2004 |
| Marka | Isuzu |
| Motor | 3.5 i V6 24V 4WD (233 HP) |
| Vücut tipi | SUV |
| model | Axiom |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4638 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1707 mm |
| Dingil açıklığı | 2703 |
| Ağırlık | 1707 kg |
| maksimum genişlik | 2360 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 3494 |
| Motor kw | 171 kw |
| Motor hp | 229 hp |
| dönme momenti | 171 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 93,4 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 4 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 74 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/65 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 180 km/h |
| Hızlanma | 8.1 s |
| Yakıt kasabası | 14.7 l/100km |
| Yakıt yol | 11.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |