Genel bilgi
| Yıl | 2002 - - |
| Marka | Lancia |
| Motor | 2.4 JTD (150 HP) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | Lybra SW (839) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4466 mm |
| Genişlik | 1743 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Dingil açıklığı | 2593 |
| Ağırlık | 1470 kg |
| maksimum genişlik | 1935 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2387 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hp | 147 hp |
| dönme momenti | 110 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 82 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 420 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 195/65 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 205 km/h |
| Hızlanma | 9.7 s |
| Yakıt kasabası | 9.2 l/100km |
| Yakıt yol | 5.5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 6.9 l/100km |
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce