Genel bilgi
| Yıl | 1997 - 2002 |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Motor | 320 (208.365) (218 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | CLK (S208) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4570 mm |
| Genişlik | 1720 mm |
| Yükseklik | 1370 mm |
| Dingil açıklığı | 2690 |
| Ağırlık | 1370 kg |
| maksimum genişlik | 1920 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 3199 |
| Motor kw | 160 kw |
| Motor hp | 214 hp |
| dönme momenti | 160 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 89,9 mm |
| Silindirlerde valflar | 3 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 62 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/55R16W |
| Tekerlekler | 7J |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 240 km/h |
| Hızlanma | 7.4 s |
| Yakıt kasabası | 15 l/100km |
| Yakıt yol | 7.2 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 10.9 l/100km |