Genel bilgi
| Yıl | 1998 - 2002 |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Motor | 430 (208.370) (279 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | CLK (S208) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4570 mm |
| Genişlik | 1720 mm |
| Yükseklik | 1370 mm |
| Dingil açıklığı | 2690 |
| Ağırlık | 1370 kg |
| maksimum genişlik | 1960 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4266 |
| Motor kw | 205 kw |
| Motor hp | 275 hp |
| dönme momenti | 205 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 89,9 mm |
| Silindirlerde valflar | 3 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 62 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/55 ZR 16 - 225/50 ZR 16, |
| Tekerlekler | 7J - 8J |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 6.3 s |
| Yakıt kasabası | 16.5 l/100km |
| Yakıt yol | 8.5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |