Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Motor | R 350 BlueTEC (211Hp) Lang 4MATIC |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | R (W251) |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5157 mm |
| Genişlik | 1922 mm |
| Yükseklik | 1674 mm |
| Dingil açıklığı | 3215 |
| Ağırlık | 1674 kg |
| maksimum genişlik | 2910 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2987 |
| Motor kw | 155 kw |
| Motor hp | 208 hp |
| dönme momenti | 155 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 89,9 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 93 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/65 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 220 km/h |
| Hızlanma | 8.9 s |
| Yakıt kasabası | 11 l/100km |
| Yakıt yol | 7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 8.5 l/100km |