Genel bilgi
| Yıl | 1992 - 1993 |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Motor | 300 SE (193Hp) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | S-klasse (W140) |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5113 mm |
| Genişlik | 1886 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Dingil açıklığı | 3040 |
| Ağırlık | 1485 kg |
| maksimum genişlik | 2550 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2799 |
| Motor kw | 142 kw |
| Motor hp | 190 hp |
| dönme momenti | 142 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 89,9 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 100 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/60 R16 |
| Tekerlekler | 7.5J |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 215 km/h |
| Hızlanma | 11 s |
| Yakıt kasabası | 15.6 l/100km |
| Yakıt yol | 8.6 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 10.6 l/100km |