Genel bilgi
| Yıl | 2009 - |
| Marka | MINI |
| Motor | Cooper D 1.6d MT (109 HP) |
| Vücut tipi | Cabrio |
| model | Cabrio II |
| Kapılar | 3 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3699 mm |
| Genişlik | 1683 mm |
| Yükseklik | 1414 mm |
| Dingil açıklığı | 2467 |
| Ağırlık | 1414 kg |
| maksimum genişlik | 1595 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 660 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1560 |
| Motor kw | 80 kw |
| Motor hp | 107 hp |
| dönme momenti | 80 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 40 liters |
| Eko standart | Euro 4 |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 175/65 R15 H |
| Tekerlekler | 5.5J X 15 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 195 km/h |
| Hızlanma | 10.3 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 4 l/100km |