Genel bilgi
| Yıl | 2007 - 2010 |
| Marka | MINI |
| Motor | One 1.6 CVT (98 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Hatch II |
| Kapılar | 3 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3699 mm |
| Genişlik | 1683 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Dingil açıklığı | 2467 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | 1510 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 680 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 72 kw |
| Motor hp | 96 hp |
| dönme momenti | 72 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 77 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 40 liters |
| Eko standart | EURO V |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/45 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 181 km/h |
| Hızlanma | 12.3 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |