Genel bilgi
| Yıl | 1990 - 1995 |
| Marka | Nissan |
| Motor | 3.0 Twin Turbo (283 HP) |
| Vücut tipi | Estate |
| model | 300 ZX (Z32) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4520 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1255 mm |
| Dingil açıklığı | 2570 |
| Ağırlık | 1255 kg |
| maksimum genişlik | 2015 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2960 |
| Motor kw | 208 kw |
| Motor hp | 279 hp |
| dönme momenti | 208 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 87 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/50-245/45 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 5.9 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 11.2 l/100km |