Genel bilgi
| Yıl | 2010 - 2014 |
| Marka | Nissan |
| Motor | 1.2 CVT MT (98 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Micra IV (K13) Facelift |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3780 mm |
| Genişlik | 1665 mm |
| Yükseklik | 1525 mm |
| Dingil açıklığı | - |
| Ağırlık | 1525 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1198 |
| Motor kw | 72 kw |
| Motor hp | 96 hp |
| dönme momenti | 72 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 3 |
| Silindir çapı | 78 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 41 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |