Genel bilgi
| Yıl | 2011 - |
| Marka | Nissan |
| Motor | 3.5 CVT (265 HP) 4WD |
| Vücut tipi | Cabrio |
| model | Murano Cabrio (Z51) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4829 mm |
| Genişlik | 1892 mm |
| Yükseklik | 1681 mm |
| Dingil açıklığı | 2824 |
| Ağırlık | 1681 kg |
| maksimum genişlik | 2390 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 348 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 3498 |
| Motor kw | 194 kw |
| Motor hp | 260 hp |
| dönme momenti | 194 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/55 R20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | 8 s |
| Yakıt kasabası | 13.8 l/100km |
| Yakıt yol | 10.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |