Genel bilgi
| Yıl | 2010 - |
| Marka | Nissan |
| Motor | 3.5 CVT (256 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | Murano II (Z51) Facelift |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4860 mm |
| Genişlik | 1885 mm |
| Yükseklik | 1720 mm |
| Dingil açıklığı | 2825 |
| Ağırlık | 1720 kg |
| maksimum genişlik | 2365 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 402 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 3498 |
| Motor kw | 188 kw |
| Motor hp | 252 hp |
| dönme momenti | 188 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 82 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/65/R18, 235/55/R20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 210 km/h |
| Hızlanma | 8 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |