Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | SEAT |
| Motor | 1.4 TSI (125Hp) |
| Vücut tipi | Estate |
| model | Altea Freetrack |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4493 mm |
| Genişlik | 1788 mm |
| Yükseklik | 1581 mm |
| Dingil açıklığı | 2578 |
| Ağırlık | 1581 kg |
| maksimum genişlik | 2032 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1390 |
| Motor kw | 92 kw |
| Motor hp | 123 hp |
| dönme momenti | 92 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 76,5 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 60 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/55 R16 91V / 225/45 R17 91W |
| Tekerlekler | 6.5J * 16" ET50 / 7J * 17" ET54 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 188 km/h |
| Hızlanma | 10.8 s |
| Yakıt kasabası | 8.4 l/100km |
| Yakıt yol | 5.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 6.7 l/100km |