Genel bilgi
| Yıl | 1985 - 1995 |
| Marka | Tofas |
| Motor | 1.6 S (96 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Dogan |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4316 mm |
| Genişlik | 1642 mm |
| Yükseklik | 1437 mm |
| Dingil açıklığı | 2490 |
| Ağırlık | 1437 kg |
| maksimum genişlik | 1450 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1581 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hp | 94 hp |
| dönme momenti | 70 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Carburetor |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 86,4 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 50 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/65 R14 S |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 170 km/h |
| Hızlanma | 13.1 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 6.5 l/100km |