Genel bilgi
| Yıl | 2005 - - |
| Marka | Toyota |
| Motor | 1.3 i VVT-i (87 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Yaris (P2) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3750 mm |
| Genişlik | 1695 mm |
| Yükseklik | 1530 mm |
| Dingil açıklığı | 2460 |
| Ağırlık | 1530 kg |
| maksimum genişlik | 1480 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1296 |
| Motor kw | 64 kw |
| Motor hp | 86 hp |
| dönme momenti | 64 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 72 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 42 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/60 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 170 km/h |
| Hızlanma | 11.5 s |
| Yakıt kasabası | 7.2 l/100km |
| Yakıt yol | 5.3 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 6 l/100km |