Genel bilgi
| Yıl | 1999 - 2000 |
| Marka | VAZ |
| Motor | 1.5 D (53 Hp) |
| Vücut tipi | - |
| model | 21055 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4128 mm |
| Genişlik | 1620 mm |
| Yükseklik | 1443 mm |
| Dingil açıklığı | 2420 |
| Ağırlık | 1443 kg |
| maksimum genişlik | 1475 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1452 |
| Motor kw | 39 kw |
| Motor hp | 52 hp |
| dönme momenti | 39 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Diesel |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 76 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 42 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 175/70 SR13 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 125 km/h |
| Hızlanma | 23 s |
| Yakıt kasabası | 5.7 l/100km |
| Yakıt yol | 3.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 5.6 l/100km |