Genel bilgi
| Yıl | 1982 - - |
| Marka | VAZ |
| Motor | 1.3R (135 Hp) |
| Vücut tipi | - |
| model | 21079 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4145 mm |
| Genişlik | 1620 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Dingil açıklığı | - |
| Ağırlık | 1440 kg |
| maksimum genişlik | 1430 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1308 |
| Motor kw | 99 kw |
| Motor hp | 133 hp |
| dönme momenti | 99 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Carburetor |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 40 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 175/70 R13 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 180 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |