Genel bilgi
| Yıl | 1997 - - |
| Marka | VAZ |
| Motor | 1.5 (76 Hp) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | 2115 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4330 mm |
| Genişlik | 1650 mm |
| Yükseklik | 1415 mm |
| Dingil açıklığı | 2460 |
| Ağırlık | 1415 kg |
| maksimum genişlik | 1395 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1499 |
| Motor kw | 56 kw |
| Motor hp | 75 hp |
| dönme momenti | 56 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 82 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 43 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 175/70 R13 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 165 km/h |
| Hızlanma | 13.2 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | 6.5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 7.6 l/100km |