Genel bilgi
| Yıl | 1997 - 1998 |
| Marka | Volkswagen |
| Motor | 1.9 SDI (64 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Vento (1HX0) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4980 mm |
| Genişlik | 1695 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Dingil açıklığı | 2475 |
| Ağırlık | 1695 kg |
| maksimum genişlik | 1425 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1896 |
| Motor kw | 47 kw |
| Motor hp | 63 hp |
| dönme momenti | 47 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 79,5 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 500 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/60 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 156 km/h |
| Hızlanma | 18.3 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 4.9 l/100km |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce