Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1988 - 1990 |
| Μάρκα | Cadillac |
| Κινητήρας | 4.5 V8 (155 Hp) |
| Σωματότυπος | Coupe |
| Μοντέλο | Eldorado VII |
| Πόρτες | - |
| Καθίσματα | - |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4860 mm |
| Πλάτος | 1820 mm |
| Υψος | 1360 mm |
| Μεταξόνιο | 2700 |
| Βάρος | - |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 4467 |
| Κινητήρας kw | 114 kw |
| Κινητήρας hp | 153 hp |
| Ροπή | 114 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | Injection |
| Κύλινδροι | - |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 92 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | - |
| Gears | - |
| Καύσιμα | A-92 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | - |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | - |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | - |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | - |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |