Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1981 - 1991 |
| Μάρκα | Oldsmobile |
| Κινητήρας | 2.5 i (106 HP) |
| Σωματότυπος | Sedan |
| Μοντέλο | Cutlass Ciera Station Wagon |
| Πόρτες | 5 |
| Καθίσματα | 5 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 4935 mm |
| Πλάτος | 1765 mm |
| Υψος | 1385 mm |
| Μεταξόνιο | 2665 |
| Βάρος | 1385 kg |
| Μέγιστο πλάτος | - |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 2471 |
| Κινητήρας kw | 78 kw |
| Κινητήρας hp | 105 hp |
| Ροπή | 78 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | - |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 101,6 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | - |
| Καύσιμα | A-92 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 59 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 185/75 R14 |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 160 km/h |
| Επιτάχυνση | - |
| Πόλη καυσίμων | 14 l/100km |
| Οδός καυσίμων | 9 l/100km |
| Μέσος όρος καυσίμων | - |