Γενικές πληροφορίες
| Ετος | 1991 - 2000 |
| Μάρκα | Suzuki |
| Κινητήρας | 1.3 (SF413,AK35) (68 HP) |
| Σωματότυπος | Cabrio |
| Μοντέλο | Swift Cabrio (SF413) |
| Πόρτες | 2 |
| Καθίσματα | 2 |
Χαρακτηριστικά σώματος
| Μήκος | 3745 mm |
| Πλάτος | 1590 mm |
| Υψος | 1350 mm |
| Μεταξόνιο | 2265 |
| Βάρος | 1350 kg |
| Μέγιστο πλάτος | 1080 kg |
| Δυνατότητα εκκίνησης | - |
Μετάδοση κινητήρα
| Κινητήρας | 1298 |
| Κινητήρας kw | 50 kw |
| Κινητήρας hp | 67 hp |
| Ροπή | 50 N*m/rpm |
| Παροχή καυσίμου | - |
| Κύλινδροι | 4 |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 74 mm |
| Βαλβίδες σε κυλίνδρους | 2 |
| Gears | 5 |
| Καύσιμα | A-92 |
| Χωρητικότητα καύσιμου | 40 liters |
| Οικολογικό πρότυπο | - |
Σασί
| ABS | Yes |
| Μπροστινά φρένα | - |
| Πίσω φρένα | - |
| Ελαστικά | 165/65 R13 S |
| Τροχοί | - |
Χαρακτηριστικά που τρέχουν
| μέγιστη ταχύτητα | 160 km/h |
| Επιτάχυνση | 13 s |
| Πόλη καυσίμων | - |
| Οδός καυσίμων | - |
| Μέσος όρος καυσίμων | 5.8 l/100km |
2 years ago
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
3 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
2 μήνες πριν
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago